پنجره كرج

کرج پنجره دوجداره, پنجره upvc کرج, پنجره دوجداره کرج, پنجره دوجداره در کرج, پنجره سازان کرج, پنجره ماندگار در کرج, پنجره ترمال بریک کرج, پنجره upvc توری پنجره کرج, پنجره ویستا بست کرج, توری حفاظ پنجره قیمت

درباره پنجره كرج

پنجره كرج
کرج پنجره دوجداره, پنجره upvc کرج, پنجره دوجداره کرج, پنجره دوجداره در کرج, پنجره سازان کرج, پنجره ماندگار در کرج, پنجره ترمال بریک کرج, پنجره upvc توری پنجره کرج, پنجره ویستا بست کرج, توری حفاظ پنجره قیمت

درب و پنجره upvc دوحالته وین تک در کرج


از دیگر محصولات شرکت وین درب و پنجره upvc دوجداره دوحالته می باشد. بازشو درب و پنجره upvc دوحالته وین تک در کرج همانطور که از اسمش مشخص است به دو صورت انجام می گیرد به گونه ای که می توان با چرخاندن دستگیره به میزان ۴۵ درجه پنجره را از بالا باز کرد و به همین ترتیب اگر دستگیره را ۴۵ درجهت دیگر به سمت بالا بچرخانیم درب و پنجره upvc دوحالته وین تک کامل باز می شود.
یو پی وی سی دوحالته


برچسب ها :

ادامه مطلب

پنجره دوجداره فرانسوی ویستابست کرج


این شرکت از جمله نمایندگان قدیمی ویستابست در کرج محسوب می شود که انواع مختلف درب و پنجره دوجداره را در رنگ ها و ابعاد مختلف با توجه به نیاز مشتری ارائه می دهد. پنجره دوجداره فرانسوی ویستابست کرج جزو بهترین و پرفروش ترین محصولات این شرکت محسوب می شود.


پنجره دوجداره ویستابست


برچسب ها :

ادامه مطلب

انواع پروفیل پنجره دوجداره هافمن کرج


هافمن یکی دیگر از کمپانی های تولیدکننده انواع پروفیل یو پی وی سی پنجره دوجداره در کرج می باشد. شرکت پنجره دو سه جداره هافمن در سال 1386 تاسیس و فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرد و در طی سالیان اخیر موفق شده است به یکی از شرکت های صاحب نام تولید کننده انواع پروفیل یو پی وی سی  تبدیل شود. انواع پروفیل پنجره دوجداره هافمن کرج طبق آخرین استانداردهای روز جهان و ایران تولید و به بازار فروش عرضه می گردند.

پروفیل لنگه درب بیرون بازشو پنجره یو پی وی سی پروفیل هافمن


برچسب ها :

ادامه مطلب

پنجره های دوجداره فولکس واگنی در کرج


پنجره های دوجداره فولکس واگنی به سبب داشتن مکانیسم یراق آلات پیچیده و پر هزینه، محدودیت مصرف دارند. البته استفاده از یراق آلات غیر استاندارد و بدون کیفیت ممکن است قیمت پنجره های دوجداره فولکس واگنی در کرج را پایین آورد اما به هیچ وجه کیفیت مورد نظر را تامین نمی سازد. این شرکت در کرج برای تولید و اجرای پنجره های دوجداره فولکس واگنی از معتبرترین یراق آلات upvc از جملهROTO  و GU آلمان استفاده می کند.


پنجره دوجداره فولکس واگنی


برچسب ها :

ادامه مطلب

شیشه رفلکس پنجره دوجداره کرج


شیشه رفلکس پنجره دوجداره کرج از دوجداره ساده و رفلکس تشکیل شده است که هر یک از جداره ها را می توان در ضخامت های ۴ یا ۶ میلیمتری استفاده کرد اما با تحقیقات انجام گرفته توسط کارشناسان بهتر است شیشه رفلکس در ضخامت ۴ میلیمتر و ضخامت شیشه ساده را تغییر داد. 


شیشه دوجداره رفلکس چیست؟


برچسب ها :

ادامه مطلب

درب و پنجره دوجداره قوس دار ویستابست در کرج


با روی کار آمدن درب و پنجره دوجداره قوس دار ویستابست شما می توانید با توجه به نمای ساختمانتان درب و پنجره را با شکل و طرح دلخواه سفارش دهید. درب و پنجره دوجداره قوس دار ویستابست در کرج با بهترین مواد اولیه و توسط آخرین تکنولوژی روز دنیا ساخته و به مشتریان عرضه می گردد.

پنجره چندضلعی


برچسب ها :

ادامه مطلب

درب و پنجره دوجداره کشویی وین تک کرج


درب و پنجره دوجداره کشویی وین تک کرج از محصولاتی است که بسیار مورد توجه خریداران محترم قرار گرفته است و دلیل آن نحوه باز و بسته شدن بدون ایجاد مزاحمت و گرفتن محیط داخلی ساختمان می باشد. سری درب و پنجره دوجداره کشویی وین تک کرج دارای دو نوع پروفیل تک ریل و دو ریل با امکان نصب زوارهای شیشه با ضخامت ۴ و ۲۰ میلیمتر می باشد.

پنجره دوجداره یو پی وی س ی کشویی


برچسب ها :

ادامه مطلب

پروفیل پنجره upvc ویستابست در کرج


پروفیل upvc یکی از بهترین و پرمصرف ترین مواد اولیه در ساخت درب و پنجره ساختمانی می باشد که مشخصه اصلی آن زیبائی و استحکام و کاهش مصرف انرژی است. پروفیل پنجره upvc ویستابست در کرج از باکیفیت ترین نوع پروفیل در سطح کشور می باشد که توانسته است نشان استاندارد بین المللی رال آلمان را بدست بیاورد. پروفیل پنجره upvc ویستابست در کرج دارای سه دسته سه چمبر, پنج چمبر, کشویی میباشد.

پروفیل یو پی وی سی


برچسب ها :

ادامه مطلب

درب و پنجره دوجداره رنگی در کرج


شما می توانید با استفاده از درب و پنجره دوجداره رنگی بدون هیچ دغدغه ای پنجره های قدیمی خود را تعویض نمایید بدون اینکه در نمای ساختمان تغییری ایجاد شود. سری درب و پنجره دوجداره رنگی در کرج اغلب بصورت بیرون رنگ و برای همخوانی پنجره با نمای ساختمان کاربرد دارد و شامل حدود ۱۹۰ نوع رنگ می باشد که انتخاب رنگ آن بوسیله کالیته رنگ صورت می پذیرد.
مدل پنجره دوجداره


برچسب ها :

ادامه مطلب

پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید در کرج


پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید در کرج از بهترین مواد اولیه و یراق آلات تولید می گردد. در پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید ویستابست از یراق آلات روتو ROTO آلمان استفاده می گردد تا بهترین عملکرد را برای خریداران داشته باشد. مهم ترین مزیت پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید در کرج نحوه بازشو و اشغال نکردن هیچ فضایی می باشد.

پنجره یو پی وی سی فولکس واگنی


برچسب ها :

ادامه مطلب


X