پنجره كرج

کرج پنجره دوجداره, پنجره upvc کرج, پنجره دوجداره کرج, پنجره دوجداره در کرج, پنجره سازان کرج, پنجره ماندگار در کرج, پنجره ترمال بریک کرج, پنجره upvc توری پنجره کرج, پنجره ویستا بست کرج, توری حفاظ پنجره قیمت

درباره پنجره كرج

پنجره كرج
کرج پنجره دوجداره, پنجره upvc کرج, پنجره دوجداره کرج, پنجره دوجداره در کرج, پنجره سازان کرج, پنجره ماندگار در کرج, پنجره ترمال بریک کرج, پنجره upvc توری پنجره کرج, پنجره ویستا بست کرج, توری حفاظ پنجره قیمت

نکات استفاده از پنجره دوجداره


از جمله نکات استفاده از پنجره دوجداره برای افزایش طول عمر و کارایی می توان نحوه باز و بسته کردن دستگیره را نام برد. به گونه ای که اگر پنجره upvc دوحالته باشد دستگیره در جهت های مختلف عمل می کند و متناسب با خواسته شما لنگه پنجره باز و بسته می شود اما دقت کنید که دستگیره های پنجره دو سه جداره نباید موقع چرخاندن تحت فشار قرار گیرند زیرا پس از مدتی و با گذر زمان اسپانیولت ها از کار می افتند و نیاز به تعمیر می شود.

پنجره یو پی وی سی
برچسب ها :

ادامه مطلب

تعویض پنجره های دوجداره


با پیشرفت علم و استفاده از بروزترین تکنولوژی در زمینه upvc، تعویض پنجره های دوجداره ساده ترین و بهترین روش برای کاهش هزینه های جاری واتلاف انرژی می باشد. امتیازی که شرکت پنجره ماندگار در کرج نسبت به رقبای خود در طی سالیان دراز کسب کرده، بی شک در تضمین تعویض پنجره های دوجداره بدون تخریب و خرابی است. 


تعویض پنجره های منازل خانگی صنعتی


برچسب ها :

ادامه مطلب

پروفیل استاندارد پنجره دوجداره


پروفیل های یو پی یو سی از دهه ۶۰ در اروپا شروع به تولید شده اند و از اجزای مهم صنعت درب و پنجره ساختمان می باشند، پروفیل درب پنجره دوجداره دارای دو استاندارد اصلی است. پروفیل استاندارد پنجره دوجداره کشور انگلستان که بعنوان استاندارد اروپا نیز مورد استفاده قرار می گیرد با عنوان BS EN 12608 که آخرین ویرایش آن سال ۲۰۰۳ می باشد. پروفیل استاندارد پنجره دوجداره دیگر که استاندارد سختگیرانه تری می باشد، پروفیل استاندارد پنجره دوجداره کشور آلمان و با عنوان RAL GZ 716-1 و آخرین ویرایش آن سال ۲۰۰۸ می باشد. 


ازمایش یو پی وی سی


برچسب ها :

ادامه مطلب

پنجره های دوجداره رنگی


امکان استفاده از پنجره های دوجداره رنگی با توجه به دیزاین داخلی و نمای ساختمان با قابلیت ثبات رنگ در شرایط مختلف آب و هوایی یکی از شعار های معروف تولید کنندگان درب و پنجره دو سه جداره است. یکی از برجستگی های مهم پروفیل های UPVC  با کیفیت بالا ثبات رنگ سفید در طول سالیان طولانی و در شرایط مختلف جوی و اقلیمی می باشد.
پنجره یو پی وی سی


برچسب ها :

ادامه مطلب

پنجره دوجداره و سه جداره upvc


امروزه بیشتر از پنجره دوجداره و سه جداره upvc برای ساختمان ها استفاده می شود البته قابل ذکر است که پنجره های سه جداره برای مکان هایی خاصی که دارای سر و صدای بسیار زیادی هستند استفاده می شوند. درب پنجره سه جداره upvc دارای پروفیل ضخیم‌تر و با تعداد کانال‌های داخلی بیشتری بوده (بهتر است برای بکارگیری پنجره‌های سه جداره در ساختمان ها از پروفیل‌هایی با کانالهای ۵ یا بیشتر استفاده گردد ) و این امر به ما این امکان را می‌دهد که از شیشه سه جداره و یا دو جداره با ضخامت بالاتری استفاده کنیم .

پنجره سه جداره upvc


برچسب ها :

ادامه مطلب

درب و پنجره دوجداره آلومینیومی


با وجود اینکه درب و پنجره دوجداره آلومینیومی در مقابل زنگ زدگی مقاوم هستند اما پوسیدگی در آن بوجود می آید. درب و پنجره دوجداره آلومینیومی معمولی در مقابل عناصر جوی مقاوم هستند ولی از آنجایی که آلومینیوم هادی خوبی میباشد، باعث تلف شدن انرژی میشوند. برای حل این مسئله محصول جدیدی به نام درب و پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک به دنیا عرضه شده است که در این پنجره ها وجود لایه پلاستیکی بین دو فریم داخلی و خارجی در مقابل انتقال حرارت شکست بوجود می آورد 


پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک


برچسب ها :

ادامه مطلب

نمایندگی پروفیل پنجره دوجداره


نمایندگی پروفیل پنجره دوجداره با استفاده از بهترین مواد اولیه و با تولید یکی از بهترین پروفیل در حال حاضر در کشور آمادگی خود را جهت همکاری با انبوه سازان ، پیمانکاران ، ارگانهای دولتی و خصوصی و دیگر فعالان صنعت ساخت و ساز اعلام می نماید.


پنجره دوجداره


برچسب ها :

ادامه مطلب

درب و پنجره upvc در کرج


درب و پنجره upvc در کرج دارای انواع بازشو، رنگ، طرح و با بالانرین کیفیت ممکن تولید و عرضه می شود. برای خرید درب و پنجره upvc در کرج پیشنهاد می شود به شرکت پنجره ماندگار که  یکی از شرکت های با سابقه درعرصه درب و پنجره upvc است مراجعه فرمایید.

طرح و مدل پنجره دوجداره یو پی وی سیبرچسب ها :

ادامه مطلب

انواع درب و پنجره دوجداره upvc


امروزه استفاده نامناسب از منابع انرژی می تواند صدمات جبران ناپذیر و مهمی به چرخه اقتصاد کشورمان وارد کند. طبق آمارهای موجود حدود ۳۰ درصد انرژی در ساختمان ها از طریق درو پنجره های قدیمی اتلاف می گردد. از این رو استفاده از انواع درب و پنجره دوجداره upvc یک ضرورت در امر ساختمان سازی محسوب می شود. 


پنجره 3جداره در کرج


برچسب ها :

ادامه مطلب

پروفیل پنجره دوجداره


پروفیل پنجره دوجداره یکی از مطمئن ترین و پرمصرف ترین مواد اولیه در ساخت درب و پنجره ساختمانی بوده و مشخصه اصلی آن زیبائی و استحکام می باشد. تولید پروفیل پنجره دوجداره یکی از طرح های ملی تلقی می گردد. بحث استفاده از این صنعت در ایران قبل از انقلاب نیز مطرح بوده است و گام های کوچکی نیز در این زمینه برداشته شده بود.


پروفیل الوپلاست


برچسب ها :

ادامه مطلب


X